Placeholder for VBVD Grijs Opening 23012026 DSC00244VBVD Grijs Opening 23012026 DSC00244

Ver­gri­jz­ing als kans voor het bedrijfsleven

15 april 2026 - 18:00 - 21:30

Een programma dat kunst, maatschappij én ondernemerschap aan elkaar verbindt

Laat je op woensdag 15 april onderdompelen in een programma dat kunst, maatschappij én ondernemerschap aan elkaar verbindt. Centraal deze avond staat de spraakmakende tentoonstelling Grijs! Art on Aging. We verkennen de persoonlijke ervaring van ouder worden en werpen een ondernemende blik op het maatschappelijke vraagstuk van de vergrijzing.

Voor leden van Club VBVD, de businessclub van museum van Bommel van Dam, is dit evenement volledig kosteloos toegankelijk. Leden van Ondernemend Venlo betalen een aangepast tarief.

15 april 2026 - 18:00 - 21:30
€75,-

Leden van Ondernemend Venlo krijgen 15 euro korting, leden van Club VBVD bezoeken het event gratis.

Aanmelden kan t/m woensdag 8 april via deze link.

Tickets bestellen

Lezing – Anders kijken naar kansen van vergrijzing binnen het bedrijfsleven

Wat kun je verwachten?

Doelgroep-expert Floris Venneman laat al vijftien jaar zien dat vijftigplussers geen uitdaging vormen, maar juist een enorme bron van kracht en kansen zijn. Met Bureauvijftig, creatief strategiebureau voor de 50+ doelgroep, helpt Venneman organisaties om deze groeiende groep écht te begrijpen, te bereiken en te activeren.

Tijdens zijn lezing neemt deze veelgevraagde spreker je mee in een frisse, optimistische kijk op vergrijzing. Hij laat zien hoe jouw organisatie kan profiteren van de ervaring, loyaliteit en kracht van de ruim 7 miljoen vijftigplussers in Nederland – mits je bereid bent anders te kijken naar je medewerkers, klanten en de toekomst.

Rondleiding door de tentoonstelling

'Grijs! Art on Aging'

De veelbesproken tentoonstelling – van The Guardian tot de Volkskrant – verkent de beeldvorming rond ouderen en ouder worden in een vergrijzende samenleving. Curatoren Mirjam Westen (70 jaar) en Sjors Bindels (35 jaar) nemen je mee door Grijs! Art on Aging.

Meer info
Placeholder for VBVD Grijs Overzichten 23012026 DSC09424VBVD Grijs Overzichten 23012026 DSC09424

Op een rijtje

Programma

18:00 uur - Inloop en ontvangst met drankje & hapje
18:30 uur - Start programma:

  • Welkomstwoord door museumdirecteur Rieke Righolt
  • Lezing door Floris Venneman
  • Diner & dialoog
  • Begeleid bezoek aan de tentoonstelling Grijs! Art on Aging
  • Borrel

21:30 uur - Einde programma

De avond wordt culinair verzorgd door Blini Hospitality en Catering.

Join the club!

Word lid van Club VBVD

Vaker uitgenodigd worden voor inspirerende events in het museum? Word lid van Club VBVD! Nieuwgierig geworden? Klik hier voor meer info of neem contact met ons op via directie@vanbommelvandam.nl of 077 – 351 3457.

Meer agenda & activiteiten