Placeholder for Giselle Kuster Zelfportret ca 1938Giselle Kuster Zelfportret ca 1938

Giselle Kuster-rondlei­d­ing

Laat je meenemen in het fascinerende leven van Giselle Kuster (Venlo, 1911 - Heerlen, 1972). Tijdens deze rondleiding door de tentoonstelling Onbegrensd - Het leven & werk van Giselle Kuster ontdek je meer over de in Venlo geboren kunstenaar: haar jeugd tussen de stoffen en patronen, haar gevierde kunstruimte en belangrijke bijdrage aan het kunstklimaat in Leiden tijdens en na de Tweede Wereldoorlog, haar bruisende netwerk van intellectuelen en kunstenaars en haar reizen naar Formentera en Indonesië. Welke kansen kreeg ze om zich als kunstenaar te ontplooien en waar bleven die uit? Hoe bleef Kuster trouw aan haar eigen visie en vond ze haar weg in de kunstwereld? En waarom verdween ze weer uit beeld?

De rondleiding volgt het leven van Giselle Kuster in chronologische lijn. Aan de hand van haar kunstwerken en persoonlijke anekdotes komen grotere thema’s aan bod, zoals de positie van vrouwen in de kunstwereld en de rol van cultureel ondernemerschap, toen en nu. We plaatsen deze thema’s in het perspectief van vandaag en ontdekken wat we daarin van Kuster kunnen leren.

Goed om te weten

Duur: 60 minuten 
Prijs: €95,00 exclusief toegangsbewijzen. Deze prijs is berekend per rondleider. We hanteren een maximum van 20 personen per rondleider. 
Reserveren: reserveer deze rondleiding via het aanvraagformulier onderaan deze pagina

Waarom vooraf reserveren?

We vragen je om altijd om minimaal twee weken vooraf te reserveren. Zo kunnen we ons goed voorbereiden.

Kan ik een rondleiding annuleren?

Je mag een rondleiding tot 5 werkdagen vooraf kosteloos annuleren. Annuleer je binnen de termijn van 5 werkdagen voor de rondleiding, dan berekenen wij de kosten aan je door.

Rondleiding Tentoonstelling