Placeholder for VBVD2022 Melle 079VBVD2022 Melle 079

Aster­oide

18 september 2022 t/m 26 februari 2023

Kijken op je eigen manier

Teken en luister

Naast de Benedenzaal en Jacques en Ellen Scheutenzaal staat óók onze vrij toegankelijke zolderverdieping in het teken van de 20e-eeuwse schilder Melle. Hier word je uitgenodigd drie audiofragmenten bij het werk Asteroïde (1959) te beluisteren. Zes deelnemers met uiteenlopende leeftijden en achtergronden vertellen jou wat ze zien en ervaren als ze het schilderij bekijken. Neem pas daarna zelf een kijkje. Waarom? We kijken allemaal op onze eigen manier naar kunst. En door samen met kunst bezig te zijn, ontdek je meer dan alleen.

Weet je de verzameling schelpen ook te vinden? Daar hoort een opdracht bij... Teken je eigen fantasiewereld in een schelp, net als Melle! Laat je creativiteit de vrije loop en geef je creatie een mooi plekje op de presentatiewand achterin de Jacques en Ellen Scheutenzaal.

Gratis toegang zonder entreebewijs

Mocht je de tentoonstelling MELLE - Schilder van een andere werkelijkheid willen bezoeken, dan dien je een entreeticket te kopen bij de balie van het museum of online.

Tickets bestellen

Meer agenda & activiteiten