Uit Azie
De Korakuen Garden in Okayama is een van de belangrijkste landschapstuinen in Japan. De befaamde tuin beslaat ruim 133.000 vierkante meter en trekt jaarlijks 700.000 bezoekers. In Museum van Bommel van Dam is tot en met 19 augustus een fototentoonstelling over de Korakuen Garden te zien. De foto’s van Yukio Namba geven een prachtig poëtisch beeld van de tuin.
De Korakuen Garden is eigenlijk een kolossale collage met telkens verrassende combinaties van gras, grind, mos, spiegelende waterpartijen, stenen, planten, heggen, bomen en kleine bossen. Een poëtische tuin waarin je steeds weer subtiele variaties ontdekt.
Yukio Namba heeft gedurende vele jaren de Korakuen Garden duizenden keren met een grote, zelfgebouwde camera in vaak sterk verschillende weersomstandigheden vastgelegd.

![Nieuw, nieuwer, nieuwst [1] Nieuw, nieuwer, nieuwst [1]](http://www.vanbommelvandam.nl/wp-content/uploads/2013/04/NNN1-142x100.jpg)




verzenden...
