Netwerk

AxesJazzPower, Eindhoven www.axesjazzpower.nl
Bibliotheek Venlo www.bibliotheekvenlo.nl 
Euregio Rhein-Maas-Nord (D) www.euregio-rmn.de Filmtheater De Nieuwe Scene, Venlo www.nieuwescene.nl Galerie Wilms, Venlo www.galeriewilms.nl
Galeries.nl www.galeries.nl
Gemeente Venlo www.venlo.nl
Gemeentearchief, Venlo http://archief.venlo.nl/
Ik lees literatuur www.ikleesliteratuur.nl
Instituut Collectie Nederland, Amsterdam www.icn.nl Keramiekcentrum de Tiendschuur, Tegelen www.tiendschuur.net
Kunstencentrum, Venlo www.kunstencentrumvenlo.nl
Kunst uit het Vuistje, Venlo www.kunstuithetvuistje.nl
Limburgs Museum, Venlo www.limburgsmuseum.nl
Mapping the Landscape www.mappingthelandscape.eu
Meer weten over kunst www.meerwetenoverkunst.nl Missiemuseum, Steyl www.steyler.nl
Mondriaan Stichting www.mondriaanfoundation.nl
MUHKA, Antwerpen (B) www.muhka.be
Museum in bedrijf www.museum-in-bedrijf.nl
Museumvereniging www.museumvereniging.nl
November Music, Den Bosch www.novembermusic.net  Odapark, Venray www.odapark.nl
Onomatopee, Eindhoven www.onomatopee.net
Résidence Klein Vink, Arcen www.residence-kleinvink.nl
Poppodium Grenswerk, Venlo grenswerk.nl
Stichting Museum Kaart (SMK) www.museum.nl 
Theater de Garage, Venlo www.theaterdegarage.nl
Theater de Maaspoort, Venlo www.maaspoort.nl
Vakantiepark Resort Arcen www.vakantieparkresortarcen.nl
Zet cultuur op de kaart www.zetcultuuropdekaart.nl Zuiderlucht, Maastricht www.zuiderlucht.nl

Reacties zijn gesloten.